Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gates vakfı virüs ortaya çıkmadan önce ilacının patentini almış
Gates vakfı virüs ortaya çıkmadan önce ilacının patentini almış
Gates vakfı virüs ortaya çıkmadan önce ilacının patentini almış

Dünya

Corona Virüsü Çıkmadan 3 Ay Öncesinden, İlacının Patenti Gates Vakfı Tarafından Alındı

Çin’in vuhan kentinde ortaya çıkan ve hızla tüm dünyaya yaılan corona adlı virüs’ün ilacının, patenti üç ay öncesinden Gatesh vakfı tarafından alınmış ve simüle edilmiş.

Corona virüsü dünyada hızla yayılırken ve on binlerce kişinin ölümüne sebep olurken devletlerin tüm bu olanları saklama çabasına ne bir anlam verilebildi, nede bir açıklama yapılmadı.

Çin’in Vuhan bölgesinde b,r pazarda satılan yılan balığınından bulaştığı düşünülen vüris kısa süre içerisinde tüm dünya’ya hızla yayılmaya başladı. Bilim adamları yaptıkları araştırmalar sonrasında yılanın genel olarak bulunduğu bölgedeki nehri incelediklerinde, nehirde doğal olmayan kimyasal maddeye ulaştıkları söylenmişti.

corona virüsünden korunma yolları ve yayılma hızı

Corona virüsü ile ilgili internette yayılan on binlerce insanın öldüğü haberi tv kanallarının haberlerinde sadece 40, 50 kişinin hayatını kaybettiği ve büyütülecek hiçbir şeyin olmadığını savunuyorlar. Tabi bazı olayların hızla yayılmasından dolayı bazı haber kanallarının bu sakladıkları olayın gerçekliğini az da olsa açıklamak zorunda kaldılar.

Nehirde tespit edilen doğal olmayan kimyasal bulunması üzerine yeni bir flash olay ise dünyanın en zengin adamlarından bir olan Bill Gates’in derneği olan Gates vakfı tarafından 3 ay öncesinden ilacının patentinin alınmış olması herkesin kafasında soru işaretleri oluşturdu.

Gates vakfı virüs yayılmadan üç ay öncesinden, virüsün etki edeceği alanın ve hayatını kaybedecek insanların sayısına kadar bir similasyon hazırladı ve bu virüs için yapılacak olan ilacın patentini üç ay öncesinden aldı. Buda virüsün bilinçli olarak yapılıp yapılmadığı konsunda kafalarda soru işaretleri oluşturdu.

CORONA VİRÜSÜNDEN KORUNMA YOLLARI

ABD’li Uzman Dr. William Schaffner, ölümcül Corona virüsünden korunmanın yollarını şöyle açıkladı.

  • Öksüren ve hapşıran insanlardan uzak durun.
  • Hastalıktan korunmak için maske kullanın.
  • Özellikle hastalığın yaygın olduğu bölgelerde hayvanlarla temas etmeyin.
  • Hijyen kurallarına dikkat edin.
  • İnsandan insana da bulaşabilen virüsün semptonlarını görürseniz en yakın hastaneye başvurun.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Son Yazılar

Bilim

60 Milyon yıl öncesine kadar 150 milyon yıl boyunca dünya'ya hüküm sürmüş olan dinazorların yok oluş hikayesi. Bir devrin sonu!

Bilim

Dejavu'nun ne olduğu ve neden gördüğu hakkında popiler kültür ve bilimsel açıklamalarının yer aldığı bu makalemde, olasılıklarını birer birer anlatmaya çalıştım son olarak sizlere...

Kripto Para

Paranın icadından bugüne değin kullanımı yönetimi ve sınırsız para basımının nelere yol açanbileceğine dair herkesin anlayabileceği şekilde ve sıkılmadan okuyabilmeniz için özgün anlatım dili...

Bilim

Neden rüya görürüz, rüyaların mantığı varmıdır gibi bir çok sorunun yanıt bulduğu bu makalemde kaynak olarak dünyaca ünlü psikoanaliz uzmanı olan freud'un rüyaların yorumu...

Dünya

ABD Savunması'nın 6. kolu olan uzay kuvvetleri ordusu için ilk roket bugün, Florida’daki Cape Canaveral Uzay Üssünden gönderildi.

Dünya

Çin'in vuhan kentinde ortaya çıkan ve hızla tüm dünyaya yaılan corona adlı virüs'ün ilacının, patenti üç ay öncesinden Gatesh vakfı tarafından alınmış ve simüle...

Advertisement

Şunları da beğenebilirsiniz;

Bilim

ABD'li bilim adamlalrının üniversitenin liderliğinde yaptığı bir araştırma sırasında Amerikalı bilim adamı Profesör William Romose mars'ra canlı bir böcek türü keşfettiğini açıkladı.

Biyografi

Charles Darwin denilince akla genel olarak hemen maymundan insana evrilme teörisi gelir. Bunun için çoğunluğun, hiç bir tezi veya kitabını okumadan, direk olarak anladığını...

Oyun

Pubg mobile Yeni Getirecek Oldukları Mod ile Oyunda Pusu Kurup Kamp Yapanlara Son Vermeyi Planlıyor Mavi Alanın Önceden Belli Olmaması İle Birlikte Alan Artık...

Haber

Lexus ve asıl şirket Toyota’nın tasarım stüdyosu, Document Journal dergisi için 7 adet Ay’da kullanılabilecek araç konsept tasarımı oluşturdu.