Corona Virüsü Çıkmadan 3 Ay Öncesinden, İlacının Patenti Gates Vakfı Tarafından Alındı

tarafından
165
Corona Virüsü Çıkmadan 3 Ay Öncesinden, İlacının Patenti Gates Vakfı Tarafından Alındı

Corona virüsü dünyada hızla yayılırken ve on binlerce kişinin ölümüne sebep olurken devletlerin tüm bu olanları saklama çabasına ne bir anlam verilebildi, nede bir açıklama yapılmadı.

Çin’in Vuhan bölgesinde b,r pazarda satılan yılan balığınından bulaştığı düşünülen vüris kısa süre içerisinde tüm dünya’ya hızla yayılmaya başladı. Bilim adamları yaptıkları araştırmalar sonrasında yılanın genel olarak bulunduğu bölgedeki nehri incelediklerinde, nehirde doğal olmayan kimyasal maddeye ulaştıkları söylenmişti.

corona virüsünden korunma yolları ve yayılma hızı

Corona virüsü ile ilgili internette yayılan on binlerce insanın öldüğü haberi tv kanallarının haberlerinde sadece 40, 50 kişinin hayatını kaybettiği ve büyütülecek hiçbir şeyin olmadığını savunuyorlar. Tabi bazı olayların hızla yayılmasından dolayı bazı haber kanallarının bu sakladıkları olayın gerçekliğini az da olsa açıklamak zorunda kaldılar.

Nehirde tespit edilen doğal olmayan kimyasal bulunması üzerine yeni bir flash olay ise dünyanın en zengin adamlarından bir olan Bill Gates’in derneği olan Gates vakfı tarafından 3 ay öncesinden ilacının patentinin alınmış olması herkesin kafasında soru işaretleri oluşturdu.

Gates vakfı virüs yayılmadan üç ay öncesinden, virüsün etki edeceği alanın ve hayatını kaybedecek insanların sayısına kadar bir similasyon hazırladı ve bu virüs için yapılacak olan ilacın patentini üç ay öncesinden aldı. Buda virüsün bilinçli olarak yapılıp yapılmadığı konsunda kafalarda soru işaretleri oluşturdu.

CORONA VİRÜSÜNDEN KORUNMA YOLLARI

ABD’li Uzman Dr. William Schaffner, ölümcül Corona virüsünden korunmanın yollarını şöyle açıkladı.

  • Öksüren ve hapşıran insanlardan uzak durun.
  • Hastalıktan korunmak için maske kullanın.
  • Özellikle hastalığın yaygın olduğu bölgelerde hayvanlarla temas etmeyin.
  • Hijyen kurallarına dikkat edin.
  • İnsandan insana da bulaşabilen virüsün semptonlarını görürseniz en yakın hastaneye başvurun.